- GENEL BİLGİLER -

6. ULUSAL 2. ULUSLARARASI TEMEL HEMŞİRELİK BAKIMI KONGRESİ


Kongre Dili

Kongre dili Türkçe ve İngilizce'dir. Ana salondaki tüm oturumlarda Türkçe - İngilizce simultane çeviri yapılacaktır.

İnternet Sitesi

Bilimsel program, kayıt ve konaklama ile ilgili en güncel bilgilere internet sitemiz www.thbk2022.org üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir. Lütfen ziyaret ediniz.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Kayıt ve Danışma

Kayıt masası kongre süresince Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü Kongre Merkezinde 07:30 - 21:00 arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar kongre merkezinde bulunan kayıt masasından kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıt için Süer Turizm ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Bildiriler

Bildiriler tercihe bağlı olarak Türkçe veya İngilizce sunulabilir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları online işlemler kısmından kayıt ödeme ve belge gönderimi işlemleri tamamlandıktan sonra kayıt durum sorgulama kısmından pdf formatında indirebilirsiniz. Kongre davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

İptaller

Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 20 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.


ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ KEREM AYDINLAR KAMPÜSÜ - KONGRE MERKEZİ